FB
Search


Angličtina zdarma

Čtyřtýdenní kurz angličtiny zdarma, pondělí až čtvrtek od 13:30 hod.

Co je angličtina zdarma?

Angličtina zdarma je součástí kurzu TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Studenti kurzu TEFL (říkáme jim TEFL Trainees) jsou buď rodilí mluvčí nebo mají velmi vysokou úroveň angličtiny, a po jeho absolvování se stanou kvalifikovanými a certifikovanými lektory angličtiny.

Někteří TEFL Trainees mají s výukou angličtiny již bohatou zkušenost a kurz si dělají proto, aby zvýšili svou kvalifikaci, jiní jsou lektoři-začátečníci a TEFL kurz je pro ně odrazovým můstkem pro začátek jejich lektorské kariéry.

Důležitou součástí TEFL kurzu je takzvaná lektorská praxe – aby získali dostatek zkušeností, musí všichni TEFL Trainees odučit 8 hodin angličtiny. A právě tyto hodiny jsou naše “angličtina zdarma”, kterou se chystáte navštěvovat.

Jak to probíhá?

Lektoři se ve výuce střídají po 60 minutách, každý den jsou na rozvrhu 2 nebo 3. Začínáme vždy ve 13:30 hod., konec výuky záleží na počtu lekcí v daný den. Pokud jsou na rozvrhu 2 lekce, výuka končí přibližně v 15:30 hod, pokud jsou lekce 3, výuka končí přibližně v 16:30 hod.

Rozvrh hodin dostanete vždy na začátku kurzu v tištěné podobě nebo e-mailem. První dva dny kurzu se od ostatních trochu liší, protože se jedná o dny “zahřívací” – výuka první a druhý den kurzu (pondělí a úterý) trvá pouze 60 minut, ostatní dny je již výuka standardně 2-3 krát 60 minut.

Přihlásit se můžete na všechny dny nebo jen na dny Vámi vybrané (například út + čt). Vše záleží na domluvě.

Jakou musím mít úroveň jazyka?

Vyučujeme dvě úrovně jazyka, a to PRE-INTERMEDIATE a UPPER-INTERMEDIATE, tedy méně a více pokročilé. Volbu úrovně necháme na Vás. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.

Co s sebou?

Všechny výukové materiály jsou zdarma, stačí si přinést pouze tužku, papír a dobrou náladu :-).

Kde a kdy?

  • Angličtina zdarma probíhá od pondělí do čtvrtka ve 4-týdenních blocích, mezi kterými je vždy týden až dva pauza.
  • Výuka se koná ve třetím patře jazykové školy Tutor  na adrese U Půjčovny 2, 110 00 Praha 1 (skupina pre-intermediate – učebna 305, skupina upper-intermediate – učebna 308).
  • Výuka začíná vždy ve 13:30 hod.
Aktuální termíny kurzů
9. ledna – 3. února 2017
20. února – 17. března 2017
3. dubna – 28. dubna 2017
22. května – 16. června 2017

Individuální lekce One to One

Pro pilné studenty nabízíme individuální lekce s jedním lektorem, které jsou také zdarma a jsou ideální příležitostí se naučit ještě něco navíc. Pokud se přihlásíte na one to one, bude vám přidělen jeden lektor, se kterým se během kurzu dvakrát sejdete v termínu, na kterém se spolu dohodnete (většinou v odpoledních a večerních hodinách) a který vám připraví lekce 2 x 60 minut na míru. Na One to One se můžete přihlašovat vždy před začátkem nebo v první den kurzu. Počet míst je omezen počtem TEFL Trainees. One to one je pouze jako bonus pro účastníky běžného skupinového kurzu, nelze se na něj přihlásit pokud běžné hodiny nenavštěvujete.

Párty a volný čas

Abyste se mohli s našimi TEFL Trainees lépe seznámit a popovídat si anglicky i mimo prostředí školy, pořádáme pravidelně různé párty a setkání. O těch vás vždy předem budeme informovat e-mailem, na Facebooku a prostřednictvím plakátů ve třídách.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení nebo dotazy kontaktujte prosím Veroniku Kavčiakovou na e-mailu info@teflinprague.com nebo telefonním čísle +420 739 540 938.

Těšíme se na Vás!

 

 Who to contact

14kB

Adéla Tutoky

TEFL Programme Coordinator

Show contact